fbpx

Peale petmist võib olla raske teada, kuidas suhtes edasi liikuda. Siin jagan mõned näpunäited, kuidas aidata suhetel pärast petmist taastuda ja edasi minna:

  1. Olge avatud ja ausad. Kui petmine on juhtunud, on oluline olla avatud ja aus oma partneri suhtes. Olge valmis rääkima oma tunnetest ja avama oma südant. Samuti on oluline olla valmis kuulama oma partnerit ja tema muresid ning tunnetest.
  2. Andestamine. Andestamine võib olla raske, kuid see on oluline osa suhte taastamisest. Olge valmis andestama ja ka paluma andestust oma partnerilt, kui olete petnud.
  3. Tehke koostööd. Suhtes edasi liikumine nõuab koostööd. Olge valmis tegema koostööd oma partneriga, et leida viise, kuidas suhtesse taastada usaldus ja tugevus.
  4. Küsige abi. Kui vajate abi, et suhtes edasi liikuda, siis ärge kartke seda küsida. Paluge abi paarisuhte terapeudilt, kes võib aidata teil suhte probleeme lahendada ja aidata teil suhet taastada. Parim valik on Imago paariteraapia.
  5. Olge kannatlik. Suhtes taastumine pärast petmist võib võtta aega. Ärge oodake, et kõik probleemid lahenevad üleöö. Oluline on jätkata koostööd ja teha tööd suhte taastamise nimel.

Lõpuks on oluline meeles pidada, et suhte taastamine peale petmist ei pruugi alati õnnestuda. Kui teie ja teie partner ei suuda edasi liikuda või kui suhe ei ole tervislik, siis võib kaaluda lahutust või lahkuminekut. Oluline on teha parimad valikud teie enda ja teie partneri heaoluks. Ja kogu protsess võib vajada spetsialisti tuge.

 

Regenerate