fbpx

KONTROLLIST VABASTAMISE PRSOTSESS:

Vajadus kontrollida tekib tundest, et inimese elu ei ole täiuslik. Ta usub, et peab looma reeglid, et oma ja teiste elud korda seada. Vajadus kontrollida, perefektsionism ja täiuslikkuse püüe tähendavad usalduse ja usu puudumist endasse ja teistesse.

See teeb inimesed piiratuks ja nad kaotavad ühenduse oma südamega. Kui see, mida püütakse kontrollida ei kuuletu, siis muutub kontroll agressiivseks. Kontrollivajadusega inimene kardab spontaansust, loovust, kujutulusvõimet, lõbu, sest need nurjavad surve ja piirangud.

Füüsilisel tasandil võib kontroll kaasa tuua: akne, ajukasvaja, agrofoobia, allerga, anoreksia, astma, kiilaspäisuse, buliimia, vähi, kurtuse, diabeedi, frigiiduse, songa, ärritunud soole sündroomi, migreeni, munasarjavähi, paranoia, peavalu, haavandid, Parkinsoni tõve , Hodgkinsi tõve.

Kontrollist vabanemiseks:

• Aseta käed sellel osale, kus tunned kõige tugevamat kontrolli. Hinga mõne hetke vältel sellesse piirkonda, lubades kõigil emotsioonidel suurema takistuseta pinnale kerkida.

• Lõdvesta käed.

• Ütle: „ürgne tervenemistarkus, palun kasuta oranźikaspunast valgusleeki ja kaota mu vajadus kontrollida, manipuleerida, valitseda. Aita mul vabaks lasta stress, mida põhjustab reeglite kehtestamine ja tahtmine, et asjad läheksid minu soovi kohaselt. Vabasta mind teiste kontrollimisest ja ise kontrolli all olemisest. Aita mul saada paindlikumaks, avatumaks, spontaansemaks ja vastuvõtlikumaks. Tänan sind.“

• Korda sõna „PUHAS“, kuni tunned ennast kergemalt.

• Jälgi, kuidas oranzikaspunane leek liigub mööda läbi sinu keha, meelte, emotsioonide ja energiavälja ning hakkab eemaldama kõiki negatiivseid mõtteid, sõnu, tundeid, mälestusi ja kujutlusi kontrollist ja manipuleerimisest. Luba endal kogeda valikuvabadust, loovust ja spontaansust.